Zahájení výstavby II. etapy

Vydáno: 

20 července, 2023
Zahájení výstavby II. etapy
20 července, 2023

Zahájili jsme pro II etapu družstevní výstavby pro Bytové družstvo Bydlení Brandýs, které započalo s přijímáním nových členů

 

K dispozici je celkem 132 bytů ve velikostech od 1+kk až po byty dvougenerační 3+kk. Většina bytů má balkón, terasu či předzahrádku. V ceně každého bytu je sklep a všechny byty kromě 1+kk mají podzemní garážové stání, garáž, nebo venkovní parkovací stání.

 

Každá sekce domu má samostatný vchod, schodiště, výtah a vjezd k podzemním garážovým stáním. V budově „G“ budou v prvním podzemním podlaží k dispozici komerční prostory pro budoucí prodejny a služby (např. kavárna, pekárna, obchod).

 

Kolaudace je plánovaná na přelom roku 2024/2025, předávání bytů ve 2Q/2025.

 

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?

Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

 

To přináší řadu výhod:

Ekonomickou dostupnost– díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 20 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně. Počáteční vklad může být samozřejmě i vyšší a můžete si tak snížit pravidelné měsíční splátky.

 

Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles– úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 30 let.

 

Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného– družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.

 

Družstevní byt je také vhodný jako investice– byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

 

Další informace o nové družstevní formě výstavby.

Organizátor projektů družstevní bytové výstavby je 

Stavební bytové družstvo Praha, Střelničná 1861/8a, 182 00 Praha 8, IČO: 00034592

 

Na staveništi jsou hotové piloty, podkladní beton a vyvazování výztuže pro základovou desku sekce E. Probíhá vrtání a betonáž pilot u sekce F a G.