Brandýs nad Labem—Stará Boleslav

Klidné historické město leží na obou březích řeky Labe, pouhých 7 minut jízdy po dálnici D10 od hl.města Prahy.

Město si v nejlepším slova smyslu stále udržuje historické tradice a atmosféru spojenou zejména se svatým Václavem. Je zde veškerá občanská vybavenost, bohatý kulturní a společenský život a blízkosti města příroda.

Díky dobré dopravní dostupnosti do zaměstnání jak do Prahy, tak i Mladé Boleslavi, možnostem péče o děti, dostatečné kapacitě vzdělání v základních i středních školách, řadě příležitostí k využití volného času, sportovních zařízení, aktivit v přírodě, je město předurčeno ke kvalitnímu životu rodin i jednotlivců.

Vlakové nádraží

Pošta
MHD BUS

Městský úřad

Mateřské školy
Stavební úřad
Základní školy, Střední školy, Gymnázium
Finanční úřad

Centrum města za rohem…

Vyjdete z domu a za pár minut jste v centru města, můžete pokračovat procházkou na čerstvém vzduchu podél řeky Labe Užijte si bydlení v klidu, pár minut od Prahy.

Čerpací stanice
Pneuservis, autoservis
Salóny, kadeřnictví
Restaurace, jídelny
Kavárny, cukrárny
Elektro prodejny
Lidl, Penny, Tesco, Kaufland

Banky

Vše na dosah…

V Brandýse je mnoho restaurací, bister, kaváren, obchodních center, prodejen a služeb…

Zámek

Městská brána

Bazilika

Historický pivovar

Historické město…

K pamětihodnostem Brandýsa patří především zámek na břehu Labe s historickým mlýnem, či románská bazilika sv. Václava a další…

Koupaliště
Cyklotrasy

Fitness

Turistika

Příroda a sportovní aktivity na dosah…

Fotbalová hřiště, tenisové kurty, bowlingové herny, multifunkční sportovní zařízení s krytým bazénem (25m), střeleckým tunelem, halou a tenisovými kurty, jezdecký areál, golfové hřiště, atletické středisko mládeže. Dále pak příjemné trasy pro cyklistiku, běh a turistiku. Rybaření na Labi a koupání v přírodních jezerech obklopených píniovými háji.

 
DSC_0415

Umístění projektu: