A101

BUDOVA A

53.8

PODLAHOVÁ PLOCHA

Podlaží:

1.NP

Dispozice:

2+kk

Podlahová plocha:

54.3

A101

BUDOVA A

53.8

PODLAHOVÁ PLOCHA

Podlaží:

1.NP

Dispozice:

2+kk

Podlahová plocha:

54.3

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří projektu „Bydlení Brandýs“.

Přijměte naše pozvání k návštěvě vzorového bytu číslo A101 s dispozicí 2+kk a rozlohou 53,8 m², umístěného v budově A naší nové bytové výstavby.

Pojďme společně otevřít dveře do světa moderního bydlení v oblíbené lokalitě Brandýsa nad Labem, kde se snoubí pohodlí a styl s blízkostí historického centra města. Projekt „Bydlení Brandýs“ nabízí širokou škálu bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk a celkem zahrnuje 302 bytů. Všechny domy jsou s výtahem.

Během vaší návštěvy budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si nejen vzorový byt, ale také se dozvědět více o standardním vybavení bytů, o jednotlivých etapách výstavby a o možnostech financování. Navíc pro vás máme připravené uvítací nápoje a občerstvení.

Představí se vám také společnost Caster design, která se podílela na zařízení interiéru vzorového bytu a která vám ráda poskytne inspiraci a poradenství pro zařízení vašeho nového domova.

Pokud máte zájem o prohlídku, prosíme vyplňte objednávací formulář na našem webu a zarezervujte si termín vaší návštěvy.

Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že v projektu „Bydlení Brandýs“ naleznete svůj vysněný domov.

Termíny prohlídek

19. června 2024, 17. července 2024, 14. srpna 2024
16:00 – 18:00

OBJEDNAT SE NA PROHLÍDKU

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  20. června a 15. srpna 2024
  16:00 – 18:00

  OBJEDNAT SE NA PROHLÍDKU

   Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

   JAK SE K NÁM DOSTANETE?

   Sraz účastníků dne otevřených dveří projektu „Bydlení Brandýs“ a prohlídky vzorový bytu se nachází v ulici Augustina Lukeše.

   Pro snadnější orientaci můžete do navigace zadat adresu sousedního panelového domu, Augustina Lukeše 1625, Brandýs nad Labem či souřadnice 50.1807350N, 14.6635833E.

   Při příjezdu hledejte cedule a směrovky, které vás povedou přímo k budově A.

   Prosíme vás, abyste z bezpečnostních důvodů nepřiváděli děti ani domácí zvířata, jelikož se projekt stále nachází ve fázi výstavby. Rovněž doporučujeme vhodné obutí pro prohlídku staveniště. Parkování je možné v okolí budovy.

   Těšíme se na vaši návštěvu!

   GALERIE