Bydlení Brandýs, komfortní bydlení v sousedství Prahy

Vydáno: 

21 prosince, 2021
Bydlení Brandýs, komfortní bydlení v sousedství Prahy
21 prosince, 2021

Stavební společnost KASTEN spol. s r.o. a Bydlení Brandýs s.r.o. uzavřely smlouvu, na jejímž základě jsme zahájili realizaci rezidenčního komplexu sedmi domů v lokalitě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, který nabídne moderní komfortní bydlení nedaleko hlavního města.

 

Bytové domy projektu Bydlení Brandýs nabídnou ve třech nadzemních podlažích celkem 302 bytů velikosti 1+kk až 3+kk s obytnou plochou 29–91 m². Každý dům s výtahem.

 

Při realizaci je kladen velký důraz na praktičnost a kvalitu provedení. Součástí většiny bytů je balkon, terasa či předzahrádka, stejně jako garáž či vyhrazené parkovací stání. Každý byt má sklep. Pro pohodlný přístup k bytům bude v domech instalován výtah. Součástí vybraných domů budou komerční prostory pro obchody a služby.

 

Výstavba projektu Bydlení Brandýs bude probíhat ve dvou na sebe navazujících etapách. První etapa byla zahájena koncem roku 2021 zemními pracemi a prodejní tým společnosti RE/MAX Horizont ji nabízí do osobního vlastnictví. Druhá etapa bude brzy v nabídce do družstevního vlastnictví. 

 

Generálním dodavatelem stavby je stavební společnost KASTEN spol. s r.o.