Brandýs nad Labem je jedním ze tří měst, kde se u nás žije nejlépe-přispívá k tomu i nabídka rodinného bydlení

Vydáno: 

6 května, 2024
Brandýs nad Labem je jedním ze tří měst, kde se u nás žije nejlépe-přispívá k tomu i nabídka rodinného bydlení
6 května, 2024

Obyvatelé Brandýsa nad Labem jsou jedni z nejspokojenějších lidí u nás – alespoň to naznačuje studie společnosti Deloitte, která porovnává kvalitu života z dostupných dat z více než dvou stovek obcí v České republice. Místní obyvatelé se shodli, že zde mají dostupnou péči v oblasti zdraví, pěkné životní prostředí, fungují tu i vztahy mezi obyvateli a dostupná je veškerá vybavenost, především pak základní i střední školy a školky.

 

Městu se také daří přilákat slušné developery, kteří staví pro místní především rodinné byty. Letos v létě již budou připravené k nastěhování nové byty v projektu Bydlení Brandýs, který ojediněle nabízí byty do osobního vlastnictví i družstevní s atraktivními terasami. Vybrat si tak mohou i ti, kteří nedosáhnou na hypotéku. „Náš projekt vyrostl na místě zanedbané a nevyužité lokality, která dřív jen hyzdila město.

 

V létě budeme kolaudovat první etapu, kterou si mohou lidé koupit do osobního vlastnictví. Druhá etapa pak bude družstevní s dokončením v létě 2025,“upřesňuje Ivo Vrbka za společnost Bydlení Brandýs. Družstevní část projektu, která ve třech budovách nabídne družstevníkům celkem 150 bytů realizují zkušená družstva Coop Development a SBD Praha. Místo, kam se již za pár měsíců nastěhují první obyvatelé se chlubí blízkostí veškeré vybavenosti, především tolik žádaných školek a škol. Součástí domů, dokončených do osobního vlastnictví bude také komunitní zahrada s fitness parkem a komerčními prostory.

 

Moderní domy v projektu Bydlení Brandýs myslí už také na ekologii. Na střeše se proto pochlubí fotovoltaickými panely a v přípravě je také základ pro elektromobilitu. Do Prahy je to pak pouhých sedm minut autem. Již dnes je možné jít si prohlédnout dvoupokojový vzorový vybavený byt.

 

Bližší informace i data pravidelných prohlídek najdou zájemci na www.bydleni-brandys.cz.

 

Zdroj:

https://www.primazena.cz/l/brandys-nad-labem-je-jednim-ze-tri-mest-kde-se-u-nas-zije-nejlepe/